Dołącz do naszej społeczności

Działam na rzecz lepszej Europy! Chcę Unii Europejskiej współtworzonej przez jej obywatelki i obywateli; Unii, w której szanuje się zasady sprawiedliwości społecznej i ekonomicznej oraz chroni środowisko naturalne.

Bądź częścią lepszej Europy!

Ponad milion ludzi na całym kontynencie każdego dnia walczy o lepszą Europę. Takiego, który stawia ludzi i planetę na pierwszym miejscu.

Może zacząć się od wzięcia udziału w proteście, podpisania petycji w Internecie lub skontaktowania się z naszymi politykami.

A wszystko to robimy niezależnie. Nie brać ani centa od korporacji, rządów i grup politycznych. Zamiast tego zasilają nas tysiące darowizn od zwykłych ludzi, którzy wnoszą wkład, abyśmy mogli działać szybko i mówić władzy prawdę w dowolnym miejscu i czasie.

Dołącz do naszej społeczności i bądź częścią zmian, które chcesz zobaczyć w Europie.

    Witaj,
    To nie Ty?

    Klikając przycisk, Podpisz”, wyrażasz poparcie dla tej kampanii i zezwalasz WeMove Europe na wykorzystanie Twoich danych do celów tej kampanii. Adresatowi petycji możemy przekazać Twoje imię i nazwisko oraz kraj. Usuniemy Twoje dane po zakończeniu kampanii, chyba że wyrazisz zgodę na otrzymywanie od nas spersonalizowanych e-maili o naszych kampaniach. Nigdy nie udostępnimy informacji o Tobie żadnym stronom trzecim bez Twojego zezwolenia. Tu możesz przeczytać naszą pełną politykę prywatności.